Arm представить в 2022 році новий gpu, який буде вдвічі швидше актуального в задачах ші

21

За словами яна братта (ian bratt), провідного фахівця компанії arm в області машинного навчання, наступний графічний процесор компанії буде майже в два рази швидше анонсованого в цьому році gpu mali-g710 в задачах, пов’язаних з машинним навчанням. Новий gpu буде представлений в наступному році.

Джерело зображень: tom’s hardware

Виступаючи на конференції devsummit, що проходила в середу, присвяченій бізнесу чіпів, братт заявив, що майбутній gpu arm 2022 року забезпечить 4,7 разів більш високу продуктивність в порівнянні з графічним ядром mali-g76 в задачах, пов’язаних з ші.

Братт також нагадав, що актуальний графічний процесор mali-g710, орієнтований на використання в смартфонах і хромбуках преміум-класу, забезпечує 35-відсоткове поліпшення продуктивності додатків ші, таких як автоматичне поліпшення зображень і відео, в порівнянні з торішнім mali-g78. Він додав, що gpu mali-g710 найближчим часом стане доступний користувачам, наприклад, в смартфонах google pixel 6.

Інформації про те, які обчислювальні ядра в 2022 року компанія arm запропонує разом з новим gpu, братт не надав. Нагадаємо, що раніше в цьому році компанія представила нове високопродуктивне ядро cortex-x2, яке, швидше за все і буде сусідити з новою графікою в чіпах наступного року.

За словами технічного фахівця arm, компанія зараз зосереджена на дослідженнях, пов’язаних з прискоренням роботи нейронних мереж, грубо змодельованих на основі людського мозку, і намагається знайти спосіб наділити процесори свого роду аналогом пізнавальної функції.

«у нас немає такої розкоші, як мільйони років еволюції, тому нам необхідно розробити інструменти, які дозволять скоротити час цієї еволюції і нададуть можливість швидше досліджувати архітектури нейронних мереж», — прокоментував братт.