Ілон маск назвав крайні терміни, в які він доставить людей на марс — найближчі 5-10 років

17

Глава американської аерокосмічної компанії spacex ілон маск (elon musk) прогнозує, що при найгіршому сценарії ракета starship зможе доставити людей на марс через 10 років. А якщо все піде добре, то висадка людини на червону планету пройде вже в цьому десятилітті.

Джерело зображення: twitter

У вівторок цього тижня під час подкасту лекса фрідмана ведучий запитав маска, коли, на його думку, spacex висадить людей на червону планету. Після 20-секундної паузи глава аерокосмічної компанії відповів:»у кращому випадку приблизно через п’ять років, в гіршому — через 10 років”.

Маск назвав серед визначальних факторів “проектування корабля«, додавши, що»starship — найскладніша і просунута ракета з коли-небудь створених”. Він також вказав на необхідність мінімізації витрат. «в даний час ніхто не може полетіти на марс за один трильйон доларів, — повідомив маск фрідману. – ніяка сума грошей не може дістати вам квиток на марс».

До цього ілон маск називав різні дати висадки людей на марс. У лютому він сказав в інтерв’ю для аудіо-програми clubhouse, що пройде ” п’ять з половиною років», перш ніж місія ракети spacex starship з екіпажем зможе приземлитися на червоній планеті. А в березні маск написав у твіттері, що його компанія здійснить посадку ракети starship на марс «задовго до» 2030 року. Думка експертів відрізняється від прогнозу ілона маска. Вони вважають, що це може зайняти набагато більше часу.

Глава spacex планує надалі побудувати 1000 ракет starship і запускати по три в день, щоб відправити мільйон людей на червону планету.