Sega створила найшвидший у світі пк – його розігнали до 100 км/год на треку

19

Компанія sega у співпраці з intel і asrock створила найшвидший персональний комп’ютер у світі. Для підтвердження цього звання систему відправили на справжній японський гоночний трек і розігнали до швидкості 100 км/ч.це не жарт.

Джерело зображень: sega

У «найшвидшого в світі пк ” не самий витончений дизайн. “болід” володіє формою коробки, і навіть оснащення стрічками rgb-світлодіодів не можуть приховати цього факту. Також на бічній панелі зображений відомий супершвидкісний їжак соник з однойменної серії ігор, що підкреслює високу швидкість пк.

Комп’ютер, у складі якого використовуються новітній флагманський процесор intel core i9-12900k, графічний прискорювач asrock radeon rx 6900 xt oc formula з 16 гбайт пам’яті, а також 32 гбайт двоканальної оперативної пам’яті і твердотільний накопичувач об’ємом 2 тбайт, встановили на шасі радіокерованої гоночної моделі з підтримкою дистанційного керування g-force remote control.

На комп’ютер також була встановлена вся бібліотека доступних для пк ігор студії atlus, видавцем якої є sega. На щастя, випробування пройшли вдало і радіокерований «гоночний пк» не розбився і навіть не перекинувся.

За словами sega, дана системи була побудована з нагоди новорічного розпродажу ігор на платформі steam, де на різні ігрові тайтли, включаючи ті, видавцем яких є сама sega, до 5 січня пропонуються великі знижки.

Компанія також повідомила, що проводить конкурс, де головним призом стане цей унікальний «гоночний комп’ютер». На жаль, взяти участь в ньому зможуть тільки жителі японії. Переможців оберуть до кінця новорічного розпродажу в steam.