Sony придбала bluepoint games, розробника ремейку demon’s souls

13

sony придбала ще одну студію з розробки ігор, в результаті чого bluepoint games стала останнім внутрішнім розробником ігор компанії. Bluepoint зовсім недавно розробила ремейк demon’s souls для playstation 5. Студія також розробила ремейк shadow of the colossus для ps4 і має досвід роботи з uncharted з uncharted: the nathan drake collection .

” bluepoint заробила собі ім’я, створивши одні з найбільш якісних ремастерів і ремейків в індустрії», – сказав бос playstation хермен хюльст. «у кожному з своїх проектів bluepoint піднімає планку візуальних ефектів і ігрового процесу, що визначають консолі, а великий досвід студії в створенні світу і створенні персонажів стане величезним плюсом для майбутніх властивостей playstation studios».

Хоча bluepoint відомий своїми ремастерами та ремейками, студія зробить оригінальну гру для playstation як свою наступну гру.

Президент bluepoint марко траш сказав у своїй заяві:

” ставши частиною playstation studios, ми даємо можливість нашій команді ще більше підняти планку якості і створити ще більш вражаючий досвід для спільноти playstation. Спасибі всім, хто підтримував нас протягом багатьох років-ми не можемо дочекатися, щоб представити вам ще більше дивовижних ігор в цій наступній главі для bluepoint games!”

Bluepoint налічує близько 70 розробників і базується в остіні, штат техас. 1>«>”наш наступний проект, ми працюємо над оригінальним контентом прямо зараз”, – сказав траш ign. “ми не можемо говорити про те, що це таке, але для нас це наступний крок в еволюції».