Oneplus представить повністю бездротові навушники buds z2 наступного тижня

52

Компанія oneplus оприлюднила тизер, що повідомляє про швидке анонсі повністю бездротових навушників погружного типу buds z2. Новинка дебютує наступного тижня, 13 жовтня.

Gizmochina

Пристрій показано в двох варіантах колірного виконання-чорному і білому. Конструкція модулів передбачає наявність досить довгою “ніжки” і сенсорних майданчиків управління.

В оснащення увійде система активного шумозаглушення active noise cancellation (anc). Завдяки режиму “прозорості” користувачі зможуть чути певні звуки навколишнього середовища.

Йдеться про застосування 11-міліметрових випромінювачів, які забезпечать звук високої якості. Згадана захист від вологи і поту відповідно до стандарту ipx4.

@evleaks

Кожен з навушників буде обладнаний акумулятором ємністю 40 ма·год, а до складу супутнього зарядного футляра увійде батарея на 520 ма·год. Заряджати останній користувачі зможуть через роз’єм usb type-c.

В комплект поставки будуть включені накладки різного розміру для комфортного розміщення вкладишів у вухах. В інтернеті вже оприлюднені “живі” зображення новинки.