Що таке активне мережеве обладнання — вивчаємо питання…

5

Стаття по темі-активне мережеве обладнання: розглянемо питання повністю — що це, для чого і де все це обладнання застосовується.

Перш за все потрібно сказати, що мережеве обладнання ділиться на два види: активне і пасивне. До лінійки активного мережевого обладнання, наприклад, відноситься ряд комутуючих пристроїв: концентратори, стійки серверів, ip-телефонія, відеоспостереження, ip-tv, маршрутизатори та ін.

Пасивне ж мережеве обладнання має на увазі кабелі, різні роз’єми, розетки, коннектори і т.п. Супутній інструмент.

Однак давайте детальніше..:

Активне мережеве обладнання

Головна відмінність активного мережевого обладнання від пасивних пристроїв — наявність електронних схем, які мають на увазі виконання і обробку різних електронних сигналів. Тобто-приймати, відповідно обробляти і перенаправляти розподілену інформацію на наступні по мережі прилади (ще це називають передача даних).

Маршрутизатор (пристрій згадувалося вище – просто роутер)…

…який якраз призначений передавати (приймати) різні пакетні дані: якщо говорити просто, то маршрутизатор передає пакети інформації підключеним до нього комп’ютерів — відбувається обмін даними, і пк отримують доступ в мережу інтернет.

Активне мережеве обладнання = пакетна передача даних.

Повернутися до змісту ↑

Каталог приладів для активного мережевого обладнання

Детальніше про різні прилади, безпосередньо відносяться до активного мережевого обладнання, можливо дізнатися в каталозі.

Є така міжнародна група компаній fibertool, яка якраз і займається поставкою на телекомунікаційний ринок компонентів сучасного мережевого обладнання, матеріалів та ін. Для волоконно-оптичних ліній зв’язку.

Волоконно-оптична лінія зв’язку — волз) – так звана система передачі пакетних даних, при якій інформація між клієнтами передається по оптичних діелектричних хвилеводах (в середовищі користувачів більш відомо як «оптичне волокно»).

Волз-повноцінна інформаційна мережа, в якій, як розумієте, сполучними між клієнтами елементами є волоконно-оптичні лінії зв’язку.

Компанія відома аж з 2006 року, безперечний лідер за обсягами продажів обладнання для мережі волз. Має філії в таких великих і відомих містах як новосибірськ, владивосток, ростов-на-дону, київ, мінськ.

Центральний офіс в москві.

Головна спеціалізація компанії, це комплексні поставки мережевого обладнання оптоволоконних систем, які необхідні при монтажі і подальшої експлуатації в мережі волз.

Основними для компанії постачальниками продукції є марки японії, китаю та європи.

Динамка асортименту вельми помітна.

Різні версії обладнання, що поставляється компанією, підійдуть для проектування і монтажу пасивних оптичних мереж за технологією gpon.