Перевірити сумісність комп’ютера з windows 11

52

З виходом windows 11 виходить утиліта «перевірка працездатності пк». У неї було одне просте завдання: визначити, чи відповідає ваш комп’ютер мінімальним системним вимогам для переходу на нову операційну систему.

Головна вимога microsoft для установки і оновлення до windows 11, це підтримка протоколу tpm 2.0. Користувачі засипали компанію гнівними повідомленнями, так як сама утиліта pc health check іноді допускала помилки, не виявляючи необхідної функції навіть коли вона включена.

Сьогодні microsoft повернула на сайт виправлену версію утиліти pc health check. Ніяких візуальних змін в порівнянні з попередньою версією немає, виправили тільки алгоритм, всі параметри на своїх місцях.

На цей раз міститься опис причини і посилання на сайт, де простою мовою написано – як включити tpm 2.0 на комп’ютері!

Додаток досить просте в тому сенсі, що воно швидко перевіряє пк, чи відповідають мінімальним системним вимогам для роботи з windows 11. До них відносяться сумісний процесор з як мінімум двома ядрами з тактовою частотою 1 ггц або вище, 64 гб або більш доступного сховища, не менше 4 гб оперативної пам’яті і підтримка технологій secure boot і trusted module platform (tpm) 2.0.

Корисне