Процесори amd ryzen 7000 помітили в специфікаціях моноблоків hp

10

Ймовірно, нова серія продуктивних apu з графікою rdna 2 буде скоро представлена.

оригінальне фото, fritzchensfritz, cc0 1.0

У лістингу моноблоків компанії hp виявили згадку нових моделей з процесорами amd ryzen 7000 і intel 12-го покоління alder lake. Лінійка процесорів ryzen 7000 вперше з’являється в офіційних технічних характеристиках персональних комп’ютерів. У випадку з hp це 24-і 27-дюймові моноблоки, також оснащені твердотільним накопичувачем pcie ємністю до 1 тб, жорстким диском до 2 тб і дисплеєм fullhd. Моноблоки поставляються з попередньо встановленою операційною системою windows 11.

На даний момент точно невідомо відповідність номерів серій процесорів amd конкретному сімейству, ймовірно, серія ryzen 7000 буде включати мобільні apu rembrandt. З чуток, rembrandt буде заснований на 6-нм техпроцесі, підтримувати оперативну пам’ять lpddr5 / ddr5, 20 ліній pcie gen4 і два порти usb4. Найголовніше, вбудоване графічне ядро rembrandt може бути засноване на архітектурі rdna 2, що в парі з більш швидкою пам’яттю істотно збільшить графічну продуктивність apu.

Очікується, що amd оголосить сімейство apu rembrandt на ces 2022 для протистояння alder lake-p та alder lake-m — мобільних процесорів intel, які, як очікується, будуть представлені пізніше цього року, повідомляє wccftech.