Steelseries буде продана виробнику слухових апаратів gn store nord за $1,25 млрд

10

Датська компанія gn store nord, що випускає слухові апарати і аудіогарнітури, заявила про намір заплатити близько 1,25 мільярда доларів за компанію steelseries, що випускає ігрову периферію — зараз остання належить холдингу axcel.

Reuters.com

“протягом деякого часу ми шукали вірний спосіб для gn вийти на дуже цікавий ігровий ринок, будучи гостро зацікавленими в сегменті пристроїв high-end”, заявив рене свендсен-туне (rené svendsen-tune) — глава підрозділу gn audio, що займається розробкою і виробництвом навушників.

На steelseries працює близько 350 чоловік в офісах в данії, франції, сша, в материковому китаї і на тайвані. У минулому році доходи компанії склали близько 343,2 мільйона доларів.

У першій половині 2021 року steelseries відзвітувала про дохід у розмірі $202,8 мільйона, з маржинальністю після вирахування податків та інших витрат близько 14 %. За прогнозами gm, плодами операційної взаємодії в результаті злиття стане чистий прибуток близько 23,4 мільйона доларів щорічно.

Поки угода очікує схвалення регуляторів і буде закрита імовірно на початку наступного року.

У вівторок gn store nord знизила прогноз зростання прибутковості бізнесу з виробництва слухових апаратів з 25% до 16 %, пославшись на затримки з випуском нових продуктів, які призвели до зниження курсу акцій компанії.