ТОП 12 найнудніших ігор з хорошими оцінками

372

Сьогодні ми поговоримо про нудні ігри, які незважаючи на нудний геймплей примудрилися в свій час отримати похвалу від критиків. Грати в них цікаво спочатку, але з часом розумієш, що це просто нудна гра, яка нічим не може розважити. Матеріал ми відбирали на основі оцінок на Metacritic.

1. Bioshock 2

Як би ми не любили серію Биошок, друга частина є темною конячкою. Незважаючи на приголомшливий зовнішній вигляд, який зачаровував у ті часи, в сюжет гри було досить важко в’їхати. Він і не дуже цікавий. При цьому я вважаю, що Bioshock 2 по своєму геніальна, але побачать це тільки вірні фанати на зразок мене.

Ми граємо за Великого татка, який прокидається через кілька років мертвого сну і повинен знайти свою загублену Молодшу сестричку. Гра не принесла нічого фундаментально нового і виглядала як та ж перша частина з краплею нововведень.

Її бал 88.

2. GTA 4

Серію GTA я люблю не менше ніж Биошок. Напевно, навіть більше. Однак четверта частина, при всьому своєму колориті, запам’ятовуються персонажів і непоганий головної теми – досить нудна. Проблема в тому, що Ліберті Сіті виглядає блякло й одноманітно. Геймплейні нововведення хоч і круті, але дуже скоро закидаєш їх. Це звичайно цікаво ходити зі своїм братом пропустити по пляшечці, однак коли кожен персонаж телефонує тобі, і пропонує зустрітися – ти скидаєш його виклик.

Набридає постійно кататися по різних островах, щоб виконати чергову нудну місію. Так, часом у грі дуже мізерні побічні завдання і здається, що вони не закінчуються, а тільки з’являються.

Оцінка на Metacritic 98.

3.Prototype 2

Плюс другого Прототипу в тому, що розробники довели до розуму багато механіки першої частини, підправили графіку і зробили кольори більш соковитими. Мінус другий частини у просідаючих завданнях. Перша частина теж грішила нудними місіями, от тільки друга гра майже повністю складається з них.

Насправді, коли граєш Prototype 2 тебе відвідують дві думки. Перша: «так, мені так не вистачало цього крутого геймплея», а друга: «А продовження взагалі потрібно було?». І правда, друга частина це спроба розповісти історію, яка була закінчена.

Оцінка 73.

4. Assassin’s Creed 3

Assassin’s Creed 3 занадто довга і дуже матова по своїх відтінками. Так, я прикапался до відтінку гри. Просто її колірні контрасти виглядають сірими, і місцевість часто зливається.

Крім того, нам дали велику мапу, на якій нічим зайнятися. Але, напевно, головна проблема – Коннор не викликав у гравців ніякої реакції, особливо на тлі з Еціо, в чиїй компанії ми провели три гри.

Оцінка 85.

5. Watch Dogs

Гру уявляли, як великий шедевр, але за фактом вона виявилася недопрацьованою. У нас була непогана історія Ейдана Пірса –це плюс. А все інше: світ, механіки і npc – не зайшло геймерам. Ще у гри був дуже серйозний тон, який ніколи не розбавлявся гумором.

Однак критики поставили грі 80.

6. Dead Island

Dead Island – це феномен. Я пройшов гру повністю, і весь цей час мені було нудно, але не видалив. В ній заманюють постійні бої і дослідження заражених зон. Однак сюжет досить банальний, а квести непримітні. Dead Island приклад нудної гри, яка витягує за рахунок сеттінга і непоганих елементів геймплея. Це грамотна жуйка, яку монотонно жуєш годинами.

Її бал 80.

7. Far Cry 2

З Far Cry 2 [чий бал 85] все досить зрозуміло. У гри гарний вступ, проривна графіка для свого часу, круті механіки, які раніше ми не бачили. Особливо критиків на виході гри вразив вогонь – ви могли спалити буквально все в грі. Але вже через годину, як ви навеселились з вогнеметом, усвідомлюєте, що вас оточує сіра, просто величезна і дуже порожня Африка. Ви згадуєте про сюжеті, і розумієте, що вам плювати на нього.

Геймплей у багато знову витягував, але от інші елементи просідали.

6. Far Cry 4

Недалеко від другій частині йде і четверта. Її основна проблема – вона блідне на тлі третьої. Кінематографічність, якій рясніла попередня гра, в Far Cry 4 зійшла нанівець, а всі місії скотилися до рівня: «піди убий того, захопи ось це». Я думаю, що Far Cry 4 отримав свої 85 балів на Metacritic за відмінний Кират, атмосферу Індії і деякі сюжетні повороти, які несподівано розкривали нам всіх головних персонажів і перетворювали лиходіїв в героїв і навпаки.

8. Borderlands

Проблема першої частини Борденрлэндс в тому, що в ній не було тієї любові до створення локацій, яка з’явилися в майбутньому. У місцевості не вистачало яскравості, штучний інтелект ворогів залишав бажати кращого, а сюжетна лінія була чітко сформована і важко було стежити за розповіддю. У будь-якому випадку, гру ми любимо, хоч і не заперечуємо того, що вона нудна.

84 бали.

9. Darksiders

Інтерес до гри Darksiders зникає буквально через 30 хвилин після прологу. Проблема знову в невзрачности ігрового світу, який виявився порожнім, так і не дуже цікавим у дослідженні. Однак бойова система, історія і сеттінг змогли вибити грі про пригоди Війни тверді 82 бали.

10. Dragon Age 2

У другій частині Dragon Age розробники мабуть на етапі створення забули, що сіквел передбачає розширення ідей першої частини. BioWare пішли іншим шляхом. Вони зменшили карту, зробили історію більш камерної та спростили геймплей. Тому для гравців вона виглядала як нудний аддон, який переріс у нову частину.

Але свої 79 балів гра урвала.

11. Mass Effect

Перший Mass Effect відмінна гра. Вона заслужено отримала свої 91. Але незважаючи на відмінну історію, її геймплей був повільний і не розторопний, а перестрілки мляві. І тут як раз випадок, коли геймплей програє загальній атмосфері, лору і прописаних персонажів, які тягнуть.

12. Just Cause

Серія Just Cause розкрилася тільки у другій частині, і сперечатися з цим ніхто не буде. А ось її старт був досить слабкий. Тоді вона виглядала як GTA c ноткою трешу. Вона ще не мала улюблених нами механік, і обмежувалася простими веселими пострелушками.

Just Cause мала хороший потенціал, який за підсумком розкрила і розвинула, за що і отримала 73 бали.

Це був наш ТОП – список найнудніших, але добре оцінених ігор.

 

Джерело: http://ua-games.com.ua/