Xiaomi представила розумний осушувач повітря

27

Компанія xiaomi розширила свій асортимент побутової техніки розумним осушувачем повітря. Новинка під назвою mijia smart dehumidifier 22l може працювати в трьох різних режимах, отримала ємний резервуар для води і здатна забезпечувати до 8 годин безперервного осушення повітря.

Mijia smart dehumidifier 22l оснащений резервуаром об’ємом 4,5 літра з датчиком рівня, що відключає осушувач при його заповненні. При цьому пристрій можна за допомогою шланга підключити до системи каналізації, що дасть можливість користувачеві не зливати воду з ємності в процесі роботи осушувача. Також mijia smart dehumidifier 22l можна легко переміщати по кімнатах завдяки спеціальним коліщаткам в нижній частині корпусу.

Осушувач підтримує настройку трьох режимів, які можна встановити як за допомогою програми mijia, так і безпосередньо використовуючи кнопки і екран на самому пристрої. Перший-інтелектуальний режим, здатний автоматично підтримувати відносну вологість в діапазоні від 40 до 70%. Крім того, дисплей на верхньому торці корпусу осушувача інформує користувача про ці параметри.

При необхідності можна налаштувати mijia smart dehumidifier 22l на безперервну роботу на максимальній потужності або встановити сплячий режим, щоб шум від пристрою не перевищував показника в 35,5 дб.

Mijia smart dehumidifier 22l доступний на платформах xiaomi mall і youpin за ціною $234.