Скачати гру pokemon go на android

13

Про вихід гри pokémon go встигли дізнатися навіть ті, хто не захоплюється іграми на смартфоні. У новинних передачах замиготіли сюжети про натовпи людей, які намагаються зловити рідкісного покемона на вулицях міст по всьому світу. Дуже швидко нове захоплення стало глобальним. У чому секрет настільки приголомшливою популярності гри і в чому полягає її сенс?

Передісторія: хто такі покемони

Слово “покемон «походить від поєднання pocket monster, що перекладається з англійської як»кишеньковий монстр”. Історія цих кумедних істот почалася ще в 1996 році, коли компанія game freak випустила дві гри з покемонами в якості головних героїв. Веселі монстри зі понад здібностями швидко полюбилися публіці. Слідом за іграми вийшов окремий аніме-серіал. Він перетворив покемонів в справжнє культурне явище, що вийшло далеко за межі своєї батьківщини. У багатьох країнах світу діти з нетерпінням чекали нових серій анімаційного серіалу, сперечалися про те, який з покемонів сильніший, колекціонували випуски коміксів, наклейки, фірмові фігурки з улюбленими героями.

Всесвіт покемонів дуже нагадує сучасний світ. Є лише одна важлива відмінність: в ній живуть маленькі монстри, які володіють понад здібностями. Диких покемонів ловлять люди, використовуючи при цьому вже приручених істот і покебол. Тренери покемонів використовують своїх вихованців у змаганнях, що нагадують спортивні ігри в реальному світі. Покемони також б’ються між собою, але при цьому ніколи не гинуть. Битва в будь-який момент може бути зупинена тренером, який побоюється за життєздатність свого покемона. Участь покемонів в битвах багато в чому нагадує процес розвитку персонажів в браузерних іграх: покемон отримує досвід, переходить на новий рівень.

Згідно з підрахунками фанатів, сьогодні у всесвіті «покемона» налічується більше семи сотень монстрів. Кожен з них має надприродні здібності і відноситься до будь-якої стихії. Покемони можуть еволюціонувати і набувати властивості інших стихій. Головною метою людей, які тренують кишенькових монстрів, є отримання титулу майстра покемонів. Для цього необхідно мати в розпорядженні максимальне число добре навчених покемонів.

Скачування гри pokémon go на андроїд

При такій популярності персонажів зовсім не дивно, що вона докотилася і до власників гаджетів на android. 1 квітня 2014 року компанія google випустила відео, яке тоді визнали жартівливим. У ньому в нарочито урочистій манері повідомлялося про те, що пошуковий гігант оголошує конкурс на кращого майстра покемонів. Претенденти повинні були за допомогою смартфонів і технологій доповненої реальності зловити максимальну кількість монстрів.

Два роки по тому виявилося, що розробники google не жартували. І ось уже вулицями міст у всьому світі переміщаються захоплені ловці покемонів. Ви можете стати одним з них. Для цього достатньо завантажити pokémon go для android і приступити до захоплюючої полюванні.

Як стати майстром покемонів?

Головний секрет популярності pokémon go полягає в повній непередбачуваності ігрового процесу. Немає позначень місць, в яких можна зловити покемона. Для того щоб полювання була успішною, гравцеві необхідно переміщатися в реальному просторі, одночасно спостерігаючи за екраном свого смартфона.

Якщо ви помітили, що на карті ворушаться листя або трава, зосередьтеся – можливо, поруч з вами бродить покемон. Не спускайте очей зі спеціального індикатора, розташованого в правій нижній частині екрана. На ньому можуть з’явитися зображення доброзичливих монстрів, які знаходяться в радіусі видимості. Однак однозначних вказівок на місця проживання тих чи інших покемонів не існує. Гравцеві залишається лише сподіватися на свою інтуїцію і сподіватися, що йому буде супроводжувати удача.

При виявленні покемона гравцеві необхідно реагувати моментально. Натискайте на зображення монстра, яке виникає на карті, і ви перенесетеся в екран захоплення. У його нижній половині знаходиться двоколірний куля-покебол. Його необхідно кинути в покемона з максимальною точністю. Зазвичай достатньо кількох спроб, щоб зрозуміти процес захоплення покемонів і вдосконалитися в ньому.

Кожен гравець має покедекс-індекс покемонів. Однією з цілей гри є його заповнення. Щоб ваш покедекс став предметом гордості, необхідно захопити покемонів з кожної категорії.

Збираючи і навчаючи покемонів, ви піднімаєте свій престиж як тренера. Тепер ви можете битися з іншими гравцями, демонструючи вміння і здібності своїх вихованців. Після досягнення п’ятого рівня ви зможете приєднатися до команди і тренувати своїх покемонів в спеціальних вежах («гімах»).

Pokémon go для android-це захоплююча гра, яка стане прекрасним приводом прогулятися по знайомих і незнайомих вуличках вашого міста в пошуках нових покемонів.