Facebook видалила обліковий запис користувача за програму для очищення стрічки новин

24

Один з користувачів facebook випустив розширення, що дозволяє автоматично відписатися від усіх друзів і сторінок у найпопулярнішій у світі соціальній мережі. За це компанія марка цукерберга назавжди видалила профіль розробника.

Луї барклай створив розширення для браузера unfolloweverything, яке робить новинну стрічку користувача повністю порожньою і чистою. Програма невтручається в роботу вбудованих алгоритмів, дозволяючи людям економити багато часу, яке раніше вони проводили в стрічці. Як виявилося, такий хід непоправився представникам facebook, а сам луї виявився відрізаний від свого друга і друзів, незважаючи на те, що до цього він користувався соціальною мережею 15 років.

Facebook направила розробнику лист від юридичної фірмирегкіпѕ coie barclay, повідомивши, що unfollow everything порушує правилапористування соціальною мережею. За словами луї, йому також заблокували і доступ в instagram, а сам він після листа від facebook був наляканий і стурбований. Спочатку розробник планував відстоювати свої інтереси в судовому порядку, але адвокат повідомив, що йому як жителю великобританії доведеться нести витрати в разі програшу. Розуміючи, що за спиною facebook мільярди доларів, луї вирішив не ризикувати.

” я вже багато років намагаюся скоротити своє використанняfacebook, в тому числі за допомогою таких інструментів, як unfollow everything.так що я дійсно дуже вдячний facebook за те, що вона допомогла мені знизити рівень моєї залежності до нуля», — пише луї.