Коли фільм “шан-чи і легенда десяти кілець” можна буде подивитися онлайн

12

Після декількох затримок і змін в розкладі через пандемію, marvel studios нарешті випустили фільм « шан-чи і легенда десяти кілець » в кінотеатрах.

Фільм розповідає про походження героя на ім’я шан-чи, попутно закладаючи історії для майбутніх пригод, ймовірно, майбутнього месника. Фанати довгий час чекали релізу фільму, але його реліз не відповідає тій же схемі, за якою нещодавно був випущений інший проект студії – « чорна вдова ».

Проект, присвячений героїні скарлетт йоханссон, в день релізу був доступний одночасно в кінотеатрах і на disney+ завдяки функції premier access за 30 доларів, і цього ж формату дотримувалися інші фільми disney, такі як « круелла » і « круїз по джунглях ». Тим не менш, « шан-чи і легенда десяти кілець » виходить виключно в кінотеатрах. Поки що, це єдиний спосіб подивитися новий проект четвертої фази mcu, і деякі фанати задаються питанням, коли він стане доступний для ознайомлення на disney+.

Раніше в цьому році disney розкрили, що скоротить ексклюзивне театральне вікно для своїх фільмів з 90 до 45 днів. Це означає, що будь-який фільм компанії може бути доданий в бібліотеку disney + всього через 1,5 місяці після свого театрального релізу. Таким чином, “шан-чі і легенда десяти кілець ” стане доступний на стрімінговій платформі вже 17 жовтня 2021 року.

Тим не менш, disney на даний момент офіційно не підтвердили, що фільм вийде на disney + після 45-денного прокату в кінотеатрах. Єдине, що точно зрозуміло, так це те, що фільм дійсно буде доступний в домашньому форматі після вищевказаного терміну. Але ось чи буде це disney + або інша платформа – ще належить дізнатися.