Uber зупинила випробування безпілотних таксі

303

Не так давно компанія Über початку випробування своїх безпілотних автомобілів таксі в штаті Каліфорнія. Але тепер транспортного гіганту загрожують можливі судові розгляди за порушення заборони на проведення випробувань без необхідної ліцензії.

Регулятивні органи штату анулювали ліцензію Über на проведення таких випробувань, але тестування тривало, незважаючи на всі заборони.

Керівництво “перевізника” намагається переконати громадськість у тому, що їхні транспортні засоби не є абсолютно безпілотними. В авто знаходиться водій, який стежить за обстановкою на дорозі і в будь-який момент готовий втрутитися в ситуацію. Тому, ніякої небезпеки для інших учасників руху – немає. А значить, ліцензія не потрібна.

Прес-служба компанії повідомила:

“Ми будемо боротися до кінця, залишаючись вірними своїм ідеям. Ми не підемо з Каліфорнії, а тільки будемо нарощувати обороти і домагатися створення відповідної законодавчої бази”.

Зазначимо, що Tesla і Google без особливих проблем отримали дозволи на тестування наземних безпілотників. До речі, прототип Гугл взагалі не передбачає наявності керма, педалей та інших елементів управління. Вся надія на точність прокладеного маршруту і численні датчики.

Як думаєте, чи приживуться подібні технології?