Samsung припиняє підтримку смартфона galaxy note 8

11

Смартфон galaxy note 8 був одним з найважливіших для samsung. Зокрема, він повинен був поправити довіру до компанії після провального galaxy note 7, який горів і вибухав, в результаті чого був знятий з виробництва. Також цей апарат повинен був не поступатися, а краще перевершити galaxy s8. Поставлені цілі були досягнуті, в результаті чого смартфон був одним з кращих для свого часу.

З того часу пройшло 4 роки і samsung вирішила припинити підтримку пристрою. Апарат протягом свого життєвого циклу двічі отримав нову версію android, але він не увійшов до списку пристроїв, які оновлюються три рази. В результаті оновлення до android 10 one ui 2.0 на нього не прийшло.

Протягом цих років апарат щомісяця отримував оновлення безпеки. Це тривало до жовтня минулого року, після чого оновлення стали виходити раз на квартал. Останнє таке оновлення було представлено в серпні і воно виявилося по-справжньому останнім. Звичайно, власники пристрою як і раніше можуть працювати з ними, але з часом вразливостей буде виявлятися все більше і вони ніколи не будуть закриті.