Прискорюємо сайт за допомогою KeyCDN

325

Доброго дня. Не так давно пошукові системи почали брати до уваги швидкість завантаження сторінки сайту при ранжируванні у видачі. Тобто, якщо сайт “відповідає” користувачеві занадто довго, то він не гідний високих позицій. Хорошим способом оптимізації є KeyCDN – система доставки контенту, про яку хочу розповісти докладніше в даній статті.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Чим швидше, тим краще!
 • Що це за сервіс?
 • Переваги KeyCDN
 • Мої результати

Чим швидше, тим краще!

Я постійно впроваджую на сайт різні корисні “плюшки”, які реалізовані за допомогою скриптів. Як результат, час завантаження сайту може збільшуватися. А це не є добре. Та й кількість зображень в деяких статтях може доходити до 20, і кожна картинка уповільнює відображення сайту. Яндекс і Гугл не дуже люблять подібні речі, тому доводиться постійно оптимізувати контент.

Стиснути зображення – це варіант, але якщо Ви використовуєте недорогий хостинг, то час відповіді сервера може зіграти з Вами злий жарт.

Я постійно переглядаю показники швидкості в сервісі PageSpeed. І однією з найбільш поширених рекомендацій є прискорення роботи сервера. Тут варто почати розповідь про системи доставки контенту, в числі яких знаходиться і Alex CDN.

Що це за сервіс?

Content Delivery Netvork дозволяє перенести громіздкі файли і скрипти на сторонні сховища з високою швидкістю обробки даних. Наприклад, я синхронізував всі зображення, css і js файли, щоб їх завантаження відбувалася не з мого хостингу (де лежить папка з сайтом), а з більш швидкісного, захищеного носія, що надається KeyCDN.

Принцип дуже простий. Багато бібліотеки jQuery підключаються до сайтів саме таким чином. Різні слайдери, фэнсибоксы та інші інтерактивні елементи можна не завантажувати до себе на сервер, а підключати їх за допомогою посилання на сховище CDN.

Більшість ресурсів, які пропонують перегляд відео, онлайн-ігор і т. д. реалізують свої можливості через мережі доставки контенту. Це зручно, ефективно і коштує недорого.

Переваги KeyCDN

 • Після реєстрації, надається доступ до аккаунту, де можна переглядати детальну статистику:

 • Використовується тільки сучасне обладнання, SSD-диски з оптимізацією;
 • Спеціальна мережева конфігурація дозволяє прискорити доставку контенту в кілька разів;
 • Безкоштовно надається SSL сертифікат, що забезпечує безпечне з’єднання;
 • Використовується протокол HTTP/2 і стиснення GZip.
 • В залежності від тарифу, Key CDN гарантує захист від ботів і DDoS атак;
 • Повний перелік можливостей.

Мої результати

Після того, як я почав використовувати цей сервіс, показники відмов знизилися до 8-9% (раніше було близько 15-20%). Прискорюємо сайт за допомогою KeyCDN

Протягом першого місяця “експлуатації” пошукові системи значно підвищили позиції у видачі по багатьом запитам. І це позитивно позначилося на відвідуваності сайту. Вона виросла з 3500 до 4000 унікальних відвідувачів на добу.

Великою перевагою сервісу Key CDN є місяць безкоштовного використання. Можете оцінити всі переваги прямо зараз. Ось посилання на офіційну сторінку.

Чекаю Ваших коментарів з цього приводу: можливо, у Вас вже є досвід у подібних речах – розкажіть про нього. А може є побажання або запитання, напишіть мені.

З повагою, Віктор!