Для розробки свого першого електромобіля apple найняла двох колишніх інженерів компанії mercedes

11

Компанія apple розробляє свій фірмовий електромобіль apple car, який позиціонується як самий секретний проект компанії і носить внутрішнє ім’я project titan.

Як стало відомо вчора, для участі в розробці свого фірмового автомобіля відомий виробник електроніки найняв двох інженерів, які раніше працювали в компанії mercedes, що входить до складу німецького концерну «daimler ag».

Один з них, крім того, що займав пост проектного керівника, також займався удосконаленням рульового управління, по і динамічними характеристиками авто таких преміальних марок, як mercedes і porsche. В даний час він співпрацює з apple як інженер-проектувальник. Про роль другого нового співробітника каліфорнійської компанії поки немає ніякої інформації.

У свою чергу, apple продовжує нарощувати кадровий потенціал, що не заважає компанії втрачати цінних співробітників. Так, наприклад, тільки за останні 12 місяців, виробництво покинуло кілька топових менеджерів, задіяних в project titan, і не виключено, що саме ця обставина відстрочила такий довгоочікуваний реліз першого «яблучного» електромобіля.

При цьому apple не втрачає надії укласти контракти з найперспективнішими фахівцями своєї справи, продовжуючи вести переговори з різними провідними автовиробниками і своїм ключовим партнером з виробництва foxconn. І хоча поки ці спроби не увінчалися успішними угодами, ймовірність того, що apple доб’ється поставленої мети, майже стовідсоткова, надто вже багато сил і коштів вкладено в цю концептуальну розробку.

Та й час ще є, адже перший запуск apple car запланований тільки через 5 років. При цьому саме foxconn стане основним постачальником компонентів для проектованого електрокара, що, власне, не дивно, якщо враховувати, яку частку цей партнер займає у виробництві iphone.