Пригодницький симулятор виживання the eternal cylinder докотиться до релізу 30 вересня

60

Видавництво good shepherd entertainment і студія-розробник ace team (серія rock of ages) в офіційному мікроблозі свого пригодницького симулятора виживання the eternal cylinder оголосили точну дату виходу гри.

Джерело зображення: the eternal cylinder

Нагадаємо, прем’єра the eternal cylinder спочатку очікувалася до кінця 2020 року. З наближенням дедлайну в команді зрозуміли, що не встигнуть підготувати проект до призначеного терміну, і перенесли реліз на 2021-й.

Як стало відомо, the eternal cylinder надійде в продаж 30 вересня поточного року для pc (epic games store), playstation 4 і xbox one. Слідом за анонсом на пк стартували попередні замовлення з 10-відсотковою знижкою.

Гравцям в the eternal cylinder належить управляти кочовим племенем інопланетних істот, яких можна і потрібно розвивати за допомогою численних мутацій (вони впливають в тому числі і на зовнішній вигляд).

Розробники the eternal cylinder обіцяють “величезний процедурно генерований світ”, по якому в реальному часі котиться, мнучи все на своєму шляху, гігантський древній вічний циліндр.