Програма Truecaller – визначає невідомі номери

1031

Доброго дня. Впевнений, що Вам теж дуже часто телефонують люди з невідомих номерів. Найчастіше – це представники різних компаній, що пропонують свої послуги (навчальні курси, товари зі знижкою і т. д.). Навіть брати слухавку не хочеться. Але що, якщо це важливий дзвінок від друзів, бізнес-партнерів? Пропускати таке не можна. Хотіли б позбутися від подібних складнощів вибору? Тоді розповім про Truecaller що це за програма, які переваги має.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Огляд програми для Android
  • Особливості Truecaller
  • Як видалити Truecaller?

Огляд програми для Android

Скачати Truecaller можна в офіційному магазині Google абсолютно безкоштовно. Дана утиліта є функціональним довідником, що містить інформацію про всіх Ваших контактах. Але не це найцікавіше. При активному підключенні до інтернету, під час дзвінка невідомого, софт швиденько аналізує номер і видає на екрані деталі абонента. Тобто, Ви відразу можете зрозуміти – важливий чи це буде розмова чи чергове «втюхивание» Вам непотрібної продукції.

Як працює програма Truecaller розібралися. Але варто відзначити, що у розробників цього «дива» є велика база даних номерів, з якими звіряються всі Ваші контакти. Якщо виявляються збіги, то рейтинг такого абонента підвищується (він стає довіреною). Якщо ж у Вас він занесений в «чорний список», то авторитетність знижується. Враховуючи загальну кількість установок на смартфонах (більше 100 мільйонів), можна судити про достовірності наданої інформації.

Найбільшу популярність Труколлер має в США, Індії та європейських країнах. Завдяки їм, база даних збільшується щодня на 3-4 тисячі номерів. У СНД утиліта поки не користується підвищеним попитом, як результат, не завжди на екрані відображається інформація про невідомого абонента.

Особливості Truecaller

Додаток має привабливий зовнішній вигляд, який відрізняється простотою. Відразу ж після установки можна швидко розібратися в налаштуваннях. Особливого навантаження на ресурси не створює, а займає на внутрішній пам’яті всього сорок мегабайт.

Що вміє робити:

  • Можна додати до опису контакту будь-яку потрібну інформацію, яка буде синхронізована з базою на сервері:

Програма Truecaller – визначає невідомі номери

  • Ви можете переглядати всі контакти, внесені в світове сховище;
  • Якщо дані про абонента є у БД, то на екрані відобразиться відповідна картина;
  • Доступний швидкий пошук;
  • Надається вибір, які синхронізувати дані, а які – не потрібно.

Як видалити Truecaller?

Якщо виникла така необхідність, проблем з видаленням бути не повинно. Програма не є системною, критичних змін не вносить. Так що, усунути софт реально навіть без root-прав.

Робиться це звичайним чином через меню налаштування, де у вкладці «Програми» знаходимо серед всіх встановлених утиліт непотрібну. Після натискання на назву, відкриється вікно подробиць, де буде кнопка «Видалити»:

Програма Truecaller – визначає невідомі номери

Після підтвердження операції стартує процес деінсталяції. Через кілька секунд все закінчиться. Але є один нюанс – номери, які були відправлені в базу розробників, не будуть очищені.

Тепер Ви знаєте про Truecaller що це за програма для Андроїд, для чого вона потрібна, як працює. Якщо є бажання скачати і спробувати – ось посилання на Google Play.

Якщо у Вас є досвід використання – будь ласка, поділіться ними в коментарях. Буду дуже вдячний.

З повагою, Віктор!