Genshin impact-подробиці події “місячне королівство”

8

В оновленні 2.1 розробники action/rpg genshin impact додали в гру механіку риболовлі. Новий івент під назвою «місячне королівство» присвячений саме цьому виду діяльності. Відправляйтеся на пошуки легендарної риби і заробіть велику кількість цінних нагород, включаючи камені витоку і ексклюзивну вудку.

Подія “місячне королівство” буде доступна з 10 по 20 вересня. Щоб взяти в ньому участь, необхідний 30 ранг пригод, а також виконані завдання архонтів «втеча з острова рито», «вибуховий ріст популяції» і відкритий чайник безтурботності.

Допоможіть кудзірай момідзі зловити легендарну рибу місячного левіафана. Виконуйте різні завдання події, а також завершите серію особливих тренувань з лову риби. Всього передбачено 7 етапів, які будуть відкриватися щодня протягом тижня. Тренування полягають в тому, щоб наловити певну кількість риби за відведений час. Чим кращого результату вам вдасться досягти, тим більше нагород ви отримаєте.

Місця для особливих тренувань відзначені на карті. У вас буде можливість вибрати відповідну вудку і наживку з урахуванням того, в якій локації проходить тренування. З метою збереження популяції риб ви зможете зловити не більше 50 риб кожного виду в місці тренування протягом дня. Інша риба буде відпущена на свободу. Для перегляду улову потрібно відкрити інвентар.

Отримавши достатньо інформації про місячному левіафані ви зможете відправитися до вказаної водойми і за допомогою спеціальної наживки з блескушки зловити загадкову декоративну рибу. Вона буде доступна виключно під час івенту. Якщо ви використовуєте всю наживку з блескушки, вирушайте до кудзірай момідзі, щоб поповнити запаси.

Наживку з блескушки можна використовувати тільки у водоймі, де мешкає загадкова декоративна риба. На неї ловиться риба всіх видів, яка живе в цій водоймі. Під час події в інвентар можна покласти не більше 5 загадкових декоративних риб.

нагороди

За участь у події ” місячне королівство “гравці можуть отримати камені витоку, ексклюзивну вудку” місячна нитка”, загадкову декоративну рибу, книги досвіду героя, священне масло, чарівну руду посилення, а також мору.