Рішення: помилка 492 google play

12

google play – офіційний маркет ігор і додатків для користувачів мобільних гаджетів на операційній системі android. Описувати переваги маркету безглуздо-величезний, регулярно оновлюється каталог як платних, так і безкоштовних програмних продуктів – цим все сказано. У більшості випадків використання google play не доставляє користувачеві ніяких незручностей: зайшов в маркет, вибрав вподобану гру або необхідний додаток, виконав просту установку і користуєшся. Але іноді в ході вищеописаного процесу виникають різного роду помилки.

Сьогодні вам пропонується дізнатися про одну з них – помилку 492. Ознайомившись з нижчевикладеною інформацією, ви зрозумієте, чому появляетсяошибка 492 google play і як від неї позбутися.

Причини появи помилки 492

Розглянута проблема характерна для додатків, що працюють із задіянням ресурсів віртуальної машини java. В процесі роботи таких програмних продуктів створюється dalvik-кеш.

Раз проблема пов’язана з кешем, то і рішення буде грунтуватися на здійсненні певних діях щодо тимчасових програмних файлів. Щоб позбутися від помилки 492 google play, користувач повинен, перш за все, очистити кеш. Про це далі.

Правильне очищення кешу при появі помилки 492

важлива примітка! графічне оформлення меню вашого смартфона / планшета може відрізнятися від представлених далі скріншотів, але порядок дій залишається таким же. Працюйте в наведеній нижче послідовності.

Клікніть «стерти дані». Дочекайтеся завершення процесу і натисніть “очистити кеш”.

Поверніться назад і зробіть те ж саме для програми «сервіси google play». Перезавантажте пристрій і спробуйте встановити потрібну програму. Якщо ніяких позитивних змін не відбулося, зробіть наступне.

У розділі налаштувань пристрою знайдіть розділ «акаунти», після перейдіть в «google».

Відкрийте налаштування синхронізації.

Клікніть кнопку виклику контекстного меню, потім – «видалити аккаунт».