Продажі процесорів intel alder lake – s і материнських плат z690 почнуться 19 листопада

12

На випуск процесорів intel alder lake-s в листопаді вказували повідомлення безлічі інсайдерів, нарешті, ресурс wccftech готовий оголосити більш точну інформацію про дату запуску лінійки, отриману зі своїх надійних джерел. За інформацією ресурсу, процесори intel core 12-го покоління і материнські плати на базі набору системної логіки z690 стануть доступні 19 листопада.

Презентація новинок відбудеться на заході intel innovation, який триватиме два дні, 27 і 28 жовтня. На заході компанія розкриє ціни, точні характеристики і дані про продуктивність представників сімейства alder lake-s.

Процесори alder lake-s недавно були помічені в прайс листах перших інтернет-магазинів, їх вартість ненабагато вище аналогів в поточному сімействі rocket lake-s, але на думку moore’s law is dead, не варто поспішати з висновками, фінальна вартість всієї платформи може виявитися досить високою. Цього року на ринку з’являться моделі core i9, i7 і, можливо, i5. Бюджетні процесори і материнські плати очікуються в наступному році.