Представники Samsung невдало вибачилися перед китайцями

326

Смартфон Note 7 від Samsung стало найбільшим провалом південнокорейського виробника за всю його історію. Збитки обчислюються десятками мільярдів доларів. Днями представники компанії вирішили вибачитися перед своїми партнерами з Китаю, але зробили це не дуже вдало.

Крім фінансових втрат, рейтинг Самсунг істотно знизився, а слідом за ним – і довіру користувачів. І навіть вибачення перед власниками “вибухових” гаджетів не сильно поліпшили ситуацію. Особливо, якщо враховувати останній випадок, який днями стався в Китаї.

Під час спеціального заходу для офіційних китайських дистриб’юторів Samsung, який було організовано для поліпшення торговельних відносин, група представників корейського бренду вирішила подякувати партнерам за розуміння і підтримку. На сцені вони вклонилися спочатку присутнім, а потім всі стали на коліна.

Представники Samsung невдало вибачилися перед китайцями

Такий жест викликав загальне обурення в залі. Ніхто не очікував подібних дій. Крім того, у Китаї не прийнято ставати на коліна, хіба що під час молитви або для отримання благословення від батьків перед вступом у шлюб.

Більшість користувачів мережі, які дізналися про цьому випадку, підкреслили, що місцеве керівництво компанії не несе відповідальності за недоробки головного офісу. Але і критики на їх адресу було чимало. Як цей ексцес позначиться на обсягах продажів і вартість акцій – поки невідомо.