Xigmatek анонсувала кулери air-killer pro з багатобарвним підсвічуванням

26

Компанія xigmatek представила універсальні процесорні охолоджувачі air-killer pro і air-killer pro arctic, розраховані на застосування в настільних комп’ютерах ігрового рівня.

Джерело зображень: xigmatek

Перша новинка виконана в класичному чорному кольорі, тоді як друга має білосніжне виконання. Це стосується радіатора, крильчатки і кожуха вентилятора.

Кулери отримали традиційну баштову конструкцію. В оснащення входять алюмінієвий радіатор і чотири теплові трубки u-подібної форми. Останні мають безпосередній контакт з кришкою процесора, що підвищує ефективність відведення тепла.

Радіатор обдувається вентилятором діаметром 120 мм.швидкість обертання крильчатки регулюється методом широтно-імпульсної модуляції (шім) в діапазоні від 800 до 1800 оборотів в хвилину. Максимальний потік повітря становить 140 кубічних метрів на годину, статичний тиск — 2,55 мм водяного стовпа.

Новинки отримали багатобарвне підсвічування argb. Йдеться про сумісність з системами asus aura sync, gigabyte rgb fusion, asrock polychrome sync і msi mystic light sync. Таким чином, ефекти можуть бути синхронізовані з різними компонентами ігрової настільної станції.

Загальні габарити виробу становлять 160 × 128 × 76 мм. Заявлений рівень шуму не перевищує 25,3 дба. Інформації про орієнтовну ціну на даний момент немає.