Toshiba X20W – довгограючий гібридний ноутбук

302

Японський виробник цифрової техніки Toshiba поділився деякою інформацією про своєму ноутбуці X20W з серії Portege. Головним достоїнством моделі стане акумулятор підвищеної ємності.

“Гібрид” має сенсорний екран, діагональ якого становить 12,5″. При цьому його дозвіл вражає – FullHD. Щоб уберегти матрицю від зовнішніх пошкоджень, застосовується спеціальне захисне покриття Gorilla Glass четвертого покоління.

Кришка може повертатися на будь-який кут, що дозволяє експлуатувати пристрій в різних режимах і положеннях. Перевагою є здатність трансформації в планшет.

Управління можна здійснювати не тільки руками, але і спеціальним стилусом, розпізнає більше двох тисяч рівнів натискання.

Точні характеристики “заліза” виробник не називає. Відомо, що система працює на платформі Kaby Lake, для зберігання даних призначений накопичувач SSD.

Portege X20W може похвалитися якісної акустичної системою від Harman Kardon, модулем бездротового зв’язку останнього покоління і ємним акумулятором, що забезпечує до 15 годин автономної роботи від одного повного заряду.

Незважаючи на сенсорний екран, в моделі є і тачпад для управління курсором. На ньому розташований сканер відбитку пальця для ідентифікації власника. За підвищений рівень безпеки особистих даних відповідає і високоточна камера, скануюча обличчя перед зняттям блокування з системи.

Старт продажів запланований на березень 2017 року. Але вартість гаджета поки що не розголошується.