В monster hunter rise не буде підтримки кроссплея і крос-сейва між пк і nintendo switch

7

В даний час успішна jrpg monster hunter rise поки є ексклюзивом на nintendo switch, але вже на початку наступного року розробник capcom збирається випустити і на персональні комп’ютери, і якщо ж ви сподівалися на якусь зв’язок між двома версіями гри, то, на жаль, цього не буде.

На сторінці monster hunter у twitter розробник повідомив, що між версіями на пк та nintendo switch не буде підтримки крос-збереження або кроссплея як в базовій грі, так і в майбутньому масивному доповненні “sunbreak”. Хоч недавно і було проведено опитування серед користувачів щодо додавання цих функцій, і, мабуть, багато хто захотів цього, проте розробник зіткнувся з якимись проблемами в процесі розробки і “на цей раз” не зможе реалізувати їх підтримку.

Monster hunter rise доступна на nintendo switch, а 12 січня 2022 року стане доступна на пк. Наступного року, влітку, гра також отримає масивне платне доповнення “sunbreak” з новою історією, локаціями, монстрами і багатьма іншими речами.

We’ve heard your requests for cross-save / cross-play for #mhrise&#sunbreak, but unfortunately, after looking into it throughout the development process, we found we are unable to implement it this time. As always, we appreciate your continued feedback and support.

— monster hunter (@monsterhunter) october 11, 2021