Як змінити логін в Skype

485

Доброго дня. Skype є найпопулярнішим месенджером в світі, що дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями, здійснювати відео та голосові дзвінки в будь-яку точку планети. Додаток стало невід’ємною частиною бізнес-спілкування. Тому, якщо Ви створювали свій обліковий запис багато років тому, присвоївши йому «милий» або «смішне» назву, то зараз у Вас може виникнути питання – як змінити логін в Скайпі? Пропоную ознайомиться з простою інструкцією і подивитися відео.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Чи Не спричинить це втрати даних?
  • Як змінити логін в Скайпі на комп’ютері?
    • Міняємо коротке ім’я
    • Радикальне рішення

Чи Не спричинить це втрати даних?

Багато хочуть змінити логін, але вважають, що така дія може спричинити за собою видалення всіх контактів і збереженою листування. Запевняю, нічого подібного не відбудеться. Ви просто перейменувати його обліковий запис – і все!

Деякі користувачі воліють створювати другий (третій і т. д.) аккаунт для різних цілей – один для спілкування з родиною, інший – для друзів, роботи. Хороший варіант, який практикую і я.

Як змінити логін в Скайпі на комп’ютері?

А тепер мушу Вас трохи засмутити. Повністю поміняти не вийде. Наприклад, якщо Ваша «учетка» має назву «Ivanov_1984», то її відредагувати Ви не зможете. Така можливість не передбачена розробниками Skype. Але є кілька способів, які можуть допомогти.

Міняємо коротке ім’я

Відверто кажучи, логін необхідний тільки для входу в додаток, ну і для пошуку людини по всесвітньої бази даних, додавання його в особисті контакти.

Ви можете клацнути на назві в лівому верхньому кутку (біля аватара), після чого справа відобразяться налаштування. Натискаємо на ім’я для його редагування:

Так все просто!

Автор рекомендує:

  • Демонстрація екрану в Skype
  • Вас не чують у Скайп: усуваємо проблему
  • Skype не виявив веб камеру: всі можливі причини й рішення
  • Установка і видалення стандартного додатка Skype для Windows 10

Радикальне рішення

Ви вже знаєте відповідь на питання «чи Можна змінити логін в скайпі?». На жаль, він не зовсім приємний. Але якщо для працевлаштування в серйозну компанію необхідно вказати дані Skype, а Ви не хочете відправляти резюме роботодавцю з ніком «milashka», «kiska» або «groznuy_voin», то єдиним виходом стане створення нового облікового запису.

Для цього потрібно перейти на сторінку проекту, зареєструвати новий обліковий запис. Але як бути з важливими контактами? Як їх перенести? Тільки вручну! Слід увійти в Skype під «старим» логіном, скопіювати login потрібних людей в текстовий файл (або записати олівцем у блокноті).

Насправді, не потрібно морочитися! В месенджері є можливість створити резервну копію контактів (файл формату vcf), а потім відновити їх, зайшовши під новим ім’ям:

Як змінити логін в Skype

Якщо текстову інформацію сприймати хочеться, то ось відео, як змінити логін в Скайпі:

Упевнений, Ви розібралися самостійно з цієї простої темою. Якщо інструкція допомогла Вам, будь ласка, поділіться нею з друзями у соціальних мережах. А запитання можете залишати у коментарях.

З повагою, Віктор!