Нова ревізія ps5 не гріється сильніше релізної-технічні експерти підтвердили

54

Поява нової ревізії playstation 5 без пояснень від sony викликало чимало запитань у аудиторії, а також породило чутки про погіршення системи охолодження консолі. Технічні експерти digital foundry і gamers nexus вирішили перевірити, наскільки вірні такі заяви, і після декількох тестів прийшли до дуже підбадьорливого висновку.

Як показав розтин, крім гвинта для підставки, змінилася система охолодження playstation 5, що стало причиною зменшення загальної маси пристрою на 300 грамів. Однак, всупереч результатам тесту блогера остіна еванса, який одним з перших оцінив нову ревізію, це незначно вплинуло на нагрів консолі.

Технічні експерти digital foundry і gamers nexus відзначили, що єдиним помітним поліпшенням нової ревізії став вентилятор. Однак ця зміна не повинна впливати на вибір консолі, оскільки система охолодження в цілому не стала значно ефективнішою. Споживання енергії пристроєм теж залишилося приблизно на тому ж рівні.

Нагадаємо, що реліз playstation 5 відбувся в листопаді 2020 року, а нова ревізія надійшла на ринок влітку 2021-го. При цьому консоль як і раніше залишається дефіцитним товаром. Тим часом sony оголосила, що модель з дисководом вже не продається в збиток компанії.