Naughty dog продовжує розробку мережевого екшену по the last of us

17

І буде продовжувати розробляти стільки, скільки вважає за потрібне.

Давним-давно, в далекому-далекому 2019 році, студія naughty dog готувала для the last of us 2 багатокористувацький режим. Ми не знаємо який. Можливо, розширення режиму з першої частини the last of us . Або королівську битву. Або симулятор ферми.

Розробка двох ігор в одній-нелегка справа. Глава студії в декількох іспостасях, великий і жахливий ніл дракманн, вирішив розділити проекти. З тих пір про багатокористувацької the last of us ні слуху, ні духу. Хоча чутки все ж ходили-мовляв, внутрішні команди працюють над ремастерами, ремейками, перевиданнями, серіалами, але тільки не над мультиплеєром.

Фанати the last of us мають дивну традицію. Вони відзначають день початку ігрової пандемії, 26 вересня. Розробники підтримали ініціативу фанатів-на свято анонсували нову продукцію і поділилися планами розвитку франшизи.

Крім загальних фраз за все погане і проти всього хорошого, naughty dogобъявила про набір фахівців в області багатокористувацьких проектів. Це означає, що розробка мультиплеєра повернулася в активну фазу. І знову ніяких подробиць, тільки натяк на великий розмах. Naughty dog попередила фанатів, що не збирається квапити геніїв, які створили найтитулованішу гру в історії. Всьому свій час.

Суті немає, анонсу немає, є тільки багатообіцяючий тизер. Звичайно, чекаємо королівський зомбі-рояль у відкритому світі з крафтом і посиденьками біля багаття під гітару.відкладені на ігри гроші можете спустити на пачку тьмяноквітих светрів, потертих ременів, картатих сорочок і футболку з еббі.