ComboPlayer: програма для перегляду онлайн-ТБ

231

Рекомендуємо універсальний Combo Player завантажити для Windows. Це справжня знахідка для тих, хто хоче дивитися телевізійні передачі в режимі онлайн на своєму домашньому комп’ютері, переглядати torrent-відео без попереднього завантаження, слухати радіо і багато іншого.

Огляд плеєра ComboPlayer

ComboPlayer вигідно відрізняється від багатьох мультимедійних плеєрів безкоштовної трансляцією ТВ онлайн. Для користувачів доступно 20 популярних федеральних каналів: «Перший», «НТВ», «СТС», «ТНТ», «Матч ТВ» та інші. Щоб насолоджуватися переглядом улюблених передач і онлайн-трансляцій, достатньо всього лише авторизуватися в програмі і підключити комп’ютер до інтернету зі швидкістю від 3 Мбіт/сек. Показ буде здійснюватися в стандартному режимі чіткості (SDTV).

Якщо ви хочете розширити стандартний пакет каналів і отримати картинку високої чіткості, можете підключити розширений платний тариф, що включає в себе більше 120 різних ТВ-каналів, наприклад, «National Geographic», «Disney», «2×2», «Авто Плюс», «Зброя», «Моя Планета» і багато інших. Combo Player підписка дозволить дивитися всі телеканали у форматі HD.

Дивіться також: Кращі програми для перегляду онлайн ТВ

ComboPlayer: програма для перегляду онлайн-ТБ

Купівля розширеного пакету дасть можливість вам і всім членам вашої сім’ї насолоджуватися переглядом улюблених каналів на різних пристроях одночасно. Наприклад, на комп’ютері йдуть мультфільми для дітей, а на ноутбуці — серіали та спортивні трансляції для батьків.

ComboPlayer: програма для перегляду онлайн-ТБ

Якщо ви не впевнені у користь платної підписки на канали, спробуйте промо-тарифи з оплатою за один день — так ви оціните якість каналів і приймете рішення про те, чи потрібно продовжувати передплату.

ComboPlayer: програма для перегляду онлайн-ТБ
Завантажити: ComboPlayer
Кращий онлайн ТБ плеєр
Скачано: 27409, розмір: 1 Mb, дата: 22.Січ.2017

Додаткові можливості ComboPlayer

  • вбудована програма передач для кожного каналу, за допомогою якої можна відстежувати час початку вакансій ТБ-програм.
  • підтримка субтитрів до фільмів і серіалів;
  • для безкоштовного прослуховування доступно більше 400 різних радіостанцій різних жанрів + є можливість додати посилання (формат *.m3u) на трансляцію будь-радіо.
  • прослуховування музики і відтворення відеофайлів, локально збережених на комп’ютері, без додаткової установки кодеків;
  • можливість дивитися торрент-серіали і фільми онлайн, не чекаючи, поки вони повністю скачаются на комп’ютер;
  • перегляд потокового зображення з камер відеоспостереження і веб-камер;
  • зручний і інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс;
  • плеєр не потрібно налаштовувати — трансляція ТБ-каналів починається після установки програми та авторизації.

Combo Player скачати безкоштовно з офіційного сайту можна за посиланням:

ComboPlayer: програма для перегляду онлайн-ТБ
Завантажити: ComboPlayer
Кращий онлайн ТБ плеєр
Скачано: 27409, розмір: 1 Mb, дата: 22.Січ.2017