Інсайдер: quantic dream два роки працювала над грою по star wars. Її скасували

17

Студія quantic dream відома своїми хітовими пригодницькими іграми у форматі інтерактивного кіно. Однак інсайдер том хендерсон запевняє, що французькі розробники раніше виявляли інтерес і до інших жанрів. У twitter він згадав тайтл в космічному сеттінгу, інформація про який виглядає особливо цікавою на тлі чуток про розробку нової гри по «зоряним війнам».

За словами інформатора, після випуску beyond: two souls студія приступила до підготовки проекту, відомого під кодовою назвою karma, а пізніше — solstice. Гра замислювалася в космічному сеттингу і з відкритим світом, проте quantic dream вдалося попрацювати над нею всього пару років.

Однією з причин відмови від solstice став контракт з sony — серед проектів студії видавництво обрало демо під назвою kara, яке пізніше перетворилося в detroit: become human. Інсайдер додав, що спочатку в грі повинен був з’явитися четвертий протагоніст-андроїд «легкої поведінки ” зі світлим волоссям і величезними грудьми. За чутками, наявність цього персонажа і деталі його історії в ранніх версіях гри вплинули на припинення співпраці між компаніями.

В результаті quantic dream згорнула project karma/solstice заради detroit: become human. До того ж у студії були проблеми з движком — труднощі полягала в реалізації відкритого світу. За даними хендерсона, в 2021 році ситуація майже не змінилася. Невідомо, чи використовує компанія старі напрацювання в тайтлі по “зоряним війнам”, але відкритий світ французьким розробникам як і раніше не дається.

Нагадаємо, що про підготовку гри по франшизі star wars від quantic dream стало відомо в середині вересня. Передбачається, що студія відмовилася від формули інтерактивного кіно на користь більш активного геймплея.