Запуск двох дзз-супутників “ресурс-п «запланований на 2022 рік

14

Генеральний директор ракетно-космічного центру (ркц)» прогрес «дмитро баранов розповів про плани з виведення на орбіту двох нових супутників дистанційного зондування землі (дзз) серії»ресурс-п”.

Тут і нижче фотографії “роскосмосу”

Апарати сімейства “ресурс-п” служать для високодетального, детального широкозахватного і гіперспектрального оптико-електронного спостереження за поверхнею нашої планети. Перший супутник серії був запущений 25 червня 2013 року, другий — 26 грудня 2014 року. Апарат» ресурс-п ” № 3 відправився на орбіту 13 березня 2016 року.

«у нас зараз на виході два “ресурсу-п”: один практично готовий до наземних випробувань, другий буде готовий на початку 2022 р. Це серійні апарати, які використовуються для дослідження природних ресурсів, контролю забруднення і деградації навколишнього середовища, моніторингу водоохоронних та заповідних районів, інформаційного забезпечення пошуку родовищ корисних копалин і багато чого іншого», — розповів пан баранов на сторінках журналу «російський космос», який публікується «роскосмосом».

Планується, що запуск супутників буде виконаний в наступному році за допомогою ракет «союз-2.1 б» з космодрому байконур. У розробці також знаходяться апарати “ресурс-пм” з поліпшеними характеристиками: виведення двох таких супутників на орбіту намічений на 2023 і 2024 рр.