У мережу витекла нова тактика боротьби samsung з витоками інформації

65

Як і більшість інших великих брендів, samsung регулярно страждає від передчасних витоків інформації про свою продукцію, що з’являється в мережі задовго до офіційних прем’єр. Цього разу компанія готова вдатися до нових заходів боротьби з витоками та їх джерелами.

Phonearena.com

В останній раз компанія крупно постраждала від витоків зовсім недавно. Незадовго до серпневого релізу флагманів galaxy z fold 3, galaxy z flip 3 і навушників galaxy buds 2 про них було відомо практично все. Хоча компанія розсилає змі загрозливі листи і навіть претензії у зв’язку з опублікованими в інтернеті авторськими зображеннями, це тільки підігріває ентузіазм інсайдерів.

Тепер в samsung мають намір вжити нових заходів. У мережу, як би це не було іронічно, витекли тексти нових угод з партнерами компанії, які входять в ланцюжки її постачальників. Договори зобов’язують їх заборонити співробітникам, які раніше працювали на заводах конкурентів, працювати з процесами, що передбачають доступ до конфіденційної інформації samsung.

Крім того, у разі звільнення працівника та його відходу до конкурентів протягом року компанія-партнер зобов’язана негайно повідомити про це samsung. У разі, якщо компанія порушить хоча б одну з умов, її чекає штраф від 85 000 доларів.

Нові правила поширюються не на всіх партнерів компанії. Існують дві версії контракту-стандартна, без обмежень, і розширена, для компаній, глибоко залучених у виробничі процеси samsung, пов’язані з напівпровідниками та іншими критично важливими компонентами. Йдеться про деякі японські бізнеси і південнокорейських філіях деяких світових брендів.

Не виключається, що нові заходи пов’язані не просто з витоками, а з недавньою сваркою samsung з компанією mujin electronics, яка раніше співпрацювала з південнокорейським гігантом, але пізніше спійманої на спробі «злити» технічні секрети конкуруючим компаніям з китаю. Samsung негайно припинила співпрацю.