Будильник Mojo: приємне і позитивне пробудження

306

Як іноді не хочеться прокидатися вранці, а різкий сигнал будильника здатний надовго зіпсувати настрій. Але якщо використовувати пристрій Mojo, то ефект може бути вельми вражаючим і позитивним.

Розробка індійського умільця Komala Ратхі є непростим будильником, який замість звукового сигналу випускає в повітря приємний і освіжаючий аромат фруктів або квітів. Проведені дослідження показали, що люди, які використовують такий пристрій, прокидаються бадьорими і з хорошим настроєм.

Крім ручного налаштування на самому пристосуванні, можна задавати параметри за допомогою мобільного додатку для гаджета (планшета, смартфона). Як це працює? Ви задаєте час пробудження, і в цей момент кімната починає наповнюватися м’яким ароматом. Органи дотику відразу ж вловлюють запах і подають сигнал у мозок. Людина прокидається в 99% випадків – не різко, протягом 5-10 хвилин.

Привабливий дизайн Mojo відмінно впишеться в будь-який інтер’єр. Пристрій доступний в декількох колірних рішеннях. Вартість поки не називається.

А Ви хотіли б собі таку річ?