Persona 5 royal випадково потрапила в список для switch і пк

24

persona 5 royal доступна для switch і пк!?

Для тих з вас, хто не знає, persona 5 royal – це розширене видання persona 5. У persona 5 royal є великі доповнення до оригінальної гри.

Atlus-o-weenie – це щорічний конкурс костюмів на хеллоуїн, який творці франшизи persona проводять щороку. Любителі ігор atlus всюди можуть зіграти в косплея своїх улюблених персонажів і отримати шанс виграти один з шести призових пакетів. Хоча з тих пір він був вилучений з оригінального сайту, @ wario64 твітував знімок екрана з одним із призів конкурсу костюмів – цифровим кодом persona 5 royal для switch, playstation 4 або пк.

У відповідь на їхню помилку atlus west твітував що це помилка. Шанувальники в коментарях з гідністю сприйняли цю помилку, але як і раніше вимагають, щоб persona 5 royal дійсно вийшла на switch і пк. Мабуть, це випадкове перерахування persona 5 royal для switch і пк потенційно може статися в недалекому майбутньому.

Оскільки persona 5 strikers, остання гра persona, дія якої відбувається через півроку після подій persona 5 royal, вже доступна як на nintendo switch, так і на пк, неважко припустити, що persona 5 royal для switch і пк знаходиться в розробці. Порт такої масштабної гри привернув би ще більше гравців, щоб спробувати persona, і спонукала б інших довести історію до кінця.