Майбутній флагман xiaomi отримає основну камеру на базі 200-мегапіксельного сенсора samsung

58

На просторах китайського сегмента мережі спливли чергові відомості, що підтверджують попередні чутки про те, що компанія xiaomi може стати першою, хто випустить на ринок смартфон з 200-мегапіксельною камерою.

Як повідомляє в китайській соціальній мережі weibo досить надійний інсайдер digital chat station, це буде смартфон флагманського рівня, оснащений камерою з 200-мп сенсором, якому допомагатиме в роботі 50-мп датчик.

Само собою, мова йде про недавно представленому офіційно сенсорі samsung isocell hp1 з розміром пікселя 0,64 мкм. Цьому сенсор вміє пристосовуватися до умов зйомки, об’єднуючи кілька пікселів в один, для забезпечення зйомки відео у форматі 8k без подальших перетворень і якісних знімків при недостатньому освітленні.

Про яку конкретно моделі смартфона xiaomi йдеться, інсайдер, на жаль не розповів. Можливо це буде xiaomi 12, дебют якого очікується ближче до кінця нинішнього року.

За словами digital chat station, китайський виробник продовжить використовувати 108-і 64-мегапіксельні сенсори в своїх смартфонах нижчого класу.

схожі матеріали: