У steam з’явилася сторінка збірки фанатських ремейків half-life opposing force і half-life blue shift

28

Велика любов ігрової громадськості до серії half-life. Велика настільки, що самовіддані ентузіасти готові витрачати свій вільний час на те, щоб продовжити їй життя, випускаючи ремейки культової першої частини і аддонів-відгалужень до неї. Сьогодні мова піде про останні: в steam з’явилася сторінка збірки operation black mesa, що складається з ремейків самостійних доповнень half-life opposing force і half-life blue shift.

Коли збірка вийде в світ, не уточнюється. Відомо лише, що рімейки максимально близькі до оригіналів і створюються з нуля на движку source, тобто, не є надбудовами для вже існуючого ремейка half-life під назвою black mesa.

Нагадуємо, що в half-life opposing force ми граємо за оперативника загону hecu адріана шепарда, а в half-life blue shift — за охоронця барні калхуна. В обох випадках сюжетні лінії доповнень йдуть паралельно сюжету основної half-life: зокрема, в окремих локаціях ми будемо бачити нашого улюбленого мовчазного фізика з боку.

Барні калхун, як відомо, врятувався, і згодом брав участь у подіях half-life 2. А ось доля адріана шепарда після закінчення подій half-life і переходу його під контроль g-man’а невідома.