Що за процес avp.exe чому вантажити систему?

465

Доброго дня. Останнім часом до мене все частіше звертаються з питанням: avp.exe що за процес? Чому він створює навантаження на процесор, що система просто зависає, і нічого не можна зробити? Пару років тому я сам стикався з такою проблемою і тоді зміг вирішити її наступним чином.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Антивірус або вірус?
  • Як видалити і знизити навантаження?
  • А якщо це вірус?

Антивірус або вірус?

Якщо заглянути в диспетчер завдань, то можна побачити таку картину:

В даному випадку навантаження становить лише 37%, але часом вона піднімається аж до 100%. І це вже дуже сумно.

Файл avp.exe відноситься до антивірусному додатком компанії Kaspersky Lab. Його підвищена активність пояснюється оновленням баз даних програми або виконанням сканування в реальному часі. У будь-якому випадку, це доставляє користувачам дискомфорт.

Що за процес avp.exe чому вантажити систему?

Примітно, що в одних юзерів проблема не виникає, але якщо використовувати «зламану» версію Касперського, то спрацьовує самозахист і «пірат» отримує по заслугах. Навіть якщо Вам вдається зняти завдання, то після перезавантаження комп’ютера проблема знову з’являється. Єдиним виходом є видалення антивірусу та установлення іншого захисного софту.

Нерідко avp.exe вантажить процесор на 100% навіть, коли Ви не користуєтеся програмою Kaspersky. Це вказує на вірус, який видає себе за антивірус.

Як видалити і знизити навантаження?

Якщо проблема криється в Касперському, то слід після перезапуску ПК швидко відкрити перелік инсталлированного софта (через «Панель управління») і виконати деінсталяцію.

Що за процес avp.exe чому вантажити систему?

Що за процес avp.exe чому вантажити систему?

Попередньо варто звернутися в службу технічної підтримки розробника і попросити їх дати коментарі. Можливо, вони підкажуть рішення.

Далі слідуємо інструкції:

  • Викачуємо оптимізатор CCleaner і виконуємо очищення реєстру. Посилання на скачування і відео по роботі з утилітою Ви знайдете на цій сторінці.
  • Тепер перезавантажуємо ноутбук і встановлюємо інший антивірус. Хоча, як показує мій досвід, сучасні вірусні погрози проникають в систему з дозволу користувачів (обмінними маневрами) – через листи від невідомих відправників, заражені файли, викачані з небезпечних ресурсів). Тобто, якщо думати головою і бути уважними, то можна обійтися і без захисного ПЗ.

А якщо це вірус?

В такому випадку, виконуємо стандартні кроки, які підходять для усунення будь-яких шпигунських, рекламних утиліт.

  • Чистимо папку тимчасових файлів. Для цього слід викликати консоль виконання, натиснувши Win + R, і ввести команду:

%temp%

Що за процес avp.exe чому вантажити систему?

  • Відкриється каталог TEMP, вміст якого необхідно видалити.

Що за процес avp.exe чому вантажити систему?

  • Постарайтеся пригадати, коли вперше проявився дефект «exe вантажить процесор». Можливо. Це сталося після встановлення певних програм, які могли стати причиною. В такому разі, слід їх деінсталювати.
  • Тепер завантажуємо AdwCleaner та DrWeb CureIt, Це безкоштовні програмки, не вимагають установки. Просто запускаємо їх, вибираємо перевірку і чекаємо завершення процедури. Черговість ролі не грає.

Що за процес avp.exe чому вантажити систему?

Що за процес avp.exe чому вантажити систему?

Тепер Ви знаєте, як чинити в описаній ситуації, як видалити антивірус або шкідливий скрипт, маскирующийся під безпечне. Упевнений, Ви впоралися з усіма помилками. Але якщо залишилися питання – пишіть мені в коментарях, або в розділі відповідей.

З повагою, Віктор!