Що робити, якщо головна сторінка Skype недоступна

392

Доброго дня. Існує безліч програм-месенджерів для спілкування з людьми на відстані один від одного вони не знаходилися. Але найпопулярнішим є Скайп. Хоча і в ньому є деякі недоліки. Приміром, після переходу цієї програми «у володіння» компанії Microsoft, частково змінився функціонал, і з’явилася помилка «В даний момент головна сторінка Skype недоступна», як виправити – розповім у даній публікації.

Суть проблеми

В один «прекрасний» день Ви можете відкрити засіб для спілкування, але замість звичного інтерфейсу для листування побачите наступну картину:

Чому так відбувається? В першу чергу, варто перевірити – чи є підключення до інтернету? Цілком можливо, що причина саме в цьому. Якщо з’єднання присутня, значить несправність викликана неправильними налаштуваннями вбудованого браузера Internet Explorer. Так-так, Ви не помилилися!

Повірте, я сам спочатку не міг зрозуміти, чому головна сторінка Skype недоступна, поки на одному з комп’ютерних форумів не знайшов відповідь, пов’язаний з IE.

Але чому раніше все працювало, а сьогодні раптово перестало. Відповісти на це питання непросто. Причини можуть бути різними. Але частіше всього – це встановлення додаткових розширень і плагінів для браузерів. Вони можуть вносить деякі зміни в систему, які позначаються і на роботі Експлорера.

Просте рішення

Впевнений, що навіть новачок може впоратися з усуненням несправності. Ось інструкція з докладним поясненням:

  • Спочатку необхідно закрити програму Скайп і вийти з свого облікового запису. Це можна зробити, клацнувши правою кнопкою мишки по значку програми в області сповіщень. Потім вибираємо необхідний пункт меню:

Що робити, якщо головна сторінка Skype недоступна

  • Тепер потрібно відкрити браузер Internet Explorer. Якщо ярлика ніде не бачите, то скористайтеся головним пошуком (для Віндовс 7 – в меню «Пуск» для Windows 10 – натискаємо на значок «лупа» біля кнопки «Старт»).
  • У браузері відкриваємо меню «Сервіс» і активуємо опцію «Працювати автономно»:

Що робити, якщо головна сторінка Skype недоступна

У версіях 11 і вище цього пункту Ви не знайдете. Слід виконати трошки інші маніпуляції: відкрити «Сервіс», потім вибрати пункт «Додатково» і там натиснути на «Скидання».

Після виконаної процедури можна перевірити працездатність Скайпа. Якщо головна сторінка Skype недоступна – що робити? Тоді продовжимо.

  • Закриваємо програму (виходимо).
  • Переходимо в папку програми. Зробити це можна через консоль «Виконати» ( Win + R ), вказавши команду:

%AppData%\Skype

Що робити, якщо головна сторінка Skype недоступна

  • Відкриється вікно провідника, де слід знайти і видалити файл xml:

Що робити, якщо головна сторінка Skype недоступна

Після цього помилка «головна сторінка Skype недоступна» повинна пройти. Перевіряйте!

Якщо ж нічого не допомогло, то вихід один – повністю видалити додаток, очистивши сліди в реєстрі оптимізатором CCleaner.

Упевнений, Ви усунули проблему і можете знову насолоджуватися спілкуванням з друзями, колегами, близькими. Напишіть в коментарях, який із способів Вам допоміг.

З повагою, Віктор!