Духовний спадкоємець final fantasy tactics: тактична rpg triangle strategy для switch отримала дату виходу і новий трейлер

17

Анонсована минулої зими для nintendo switch тактична рольова гра project triangle strategy від компанії square enix буде випущена одночасно по всьому світу 4 березня 2022 року . Про це було оголошено на сьогоднішній презентації nintendo direct . Там же розробники показали новий трейлер. Фінальна назва новинки-triangle strategy .

” у ролі сереноа, наслідного принца королівства гленбрук, командуйте загоном воїнів. Ви опинитеся втягнуті в павутину інтриг і змов, а від ваших рішень буде залежати доля королівства. Ключові рішення впливають на три переконання: мораль, свободу і користь. Саме вони формують життєві погляди сереноа і вплинуть на розвиток сюжету. При прийнятті воістину доленосних рішень безліч персонажів голосують на терезах переконань. У такі моменти залучені вами союзники і прийняті вами рішення можуть визначити долю цілих націй і всього континенту”.

Triangle strategy створюється розробниками octopath traveler і виконана в тому ж візуальному стилі – 2d-hd . Гру охрестили духовним спадкоємцем final fantasy tactics і tactics orge . в eshop всім бажаючим доступна безкоштовна демонстраційна версія . На основі перших відгуків автори вже внесли в triangle strategy різні поліпшення геймплейного і технічного характеру.

: