Мобільна версія “однокласників «розпізнає музику на слух

51

Розробники мобільного клієнта соціальної мережі» однокласники”, додали в додаток нову функцію. З її допомогою користувачі можуть розпізнавати музику і знаходити вподобані треки за допомогою повноцінного аналога сервісу shazam, що використовує фірмову технологію shazamkit.

У додатку тепер можна розпізнавати музику за звучанням, натиснувши всього одну кнопку. “однокласники” стали першою соціальною мережею, в якій доступна подібна особливість. Для визначення назви треку або автора звучить поблизу композиції потрібно клікнути на іконку розпізнавання в розділі «музика». Через кілька секунд алгоритм “почує” і знайде трек в музичній базі ок, звідки можна буде прослухати його або додати в плейлист.

На момент запуску функція доступна тільки користувачам операційної системи ios 15. Для більш швидкого пошуку музики можна використовувати тривале натискання на іконку програми ок, після чого вибрати пункт «розпізнати музику» в меню швидких дій. Сервіс також вміє визначати і версію пісні: оригінал, концертний запис або один з ремейків.