Спалахнуло влітку сховище енергії на батареях tesla в австралії знову введено в дію

29

Гігантське сховище електроенергії в австралії, на якому раніше в цьому році сталася велика пожежа під час тестування систем, знову введено в експлуатацію. Сховище neoen sa victorian big battery використовуються акумулятори компанії tesla.

Істчонік зображення: 7news melbourne

Підприємство в джилонгу, на південному сході австралії, є одним з найбільших в світі сховищ електроенергії. Воно має ємність 450 мвт‧год і здатне забезпечувати споживачів потужністю 300 мвт. Система покликана підвищити стабільність енергопостачання в регіоні в літній час.

Варто зазначити, що в усьому світі спостерігається сплеск створення енергосховищ, особливо в центрах виробництва відновлюваної енергії, таких як каліфорнія в сша, австралія і китай. З тих пір як tesla і neoen побудували перше сховище енергії на 100 мвт в південній австралії в 2017 році, масштаби подібних проектів постійно розширюються, щоб забезпечити зберігання і передачу все більшої кількості енергії.

Сховище в джилонзі допоможе штату вікторія, другому за чисельністю населення в австралії, досягти мети по використанню 50 % відновлюваних джерел енергії до 2030 року, заявляє neoen.

Нагадаємо, під час тестування 30 липня на об’єкті в джилонзі сталася пожежа всередині установки tesla megapack, який був локалізований 2 серпня. Розслідування події показало, що загоряння було викликане короткими замиканнями, викликаними витоком охолоджуючої рідини. За словами neoen, інцидент спочатку залишився непоміченим, тому що пристрій було запущено з відключеним режимом захисту від збоїв.