“зумери з низьким доходом і декількома консолями”: аналітики склали портрет типового геймера

32

Під кінець 2021 року можна дізнатися середньостатистичний портрет типового любителя ігор. Аналітики з компанії gwi, що займається збором статистики для провідних корпорацій індустрії, випустили звіт про ігровий ринок. Згідно останній даними, більшість геймерів чоловіки з покоління z з середнім або низьким доходом.

Як стверджують аналітики, зумери все ж переважають у сфері ігор і більше залучені в цю сферу. Проте в частку активних гравців також входять міленіали. За останні три роки серед ігрової індустрії спостерігається великий приплив людей старше 55 років. Частка” літніх ” гравців з 2018 року зросла на 32%. У підсумках опитування з’ясували, що середній вік гравця становить 34 роки.

Серед геймерів переважна більшість чоловіків, яка становить 55%. Тільки 19% гравців вважають за краще грати в мобільні проекти, більшість віддає перевагу сюжетну пригоду і масштабний екшен. Заради повного занурення гравці найчастіше використовують відразу кілька платформ. Так, у 39% власників ps5 є switch. 37% xbox one живе разом з ps4. Практично половина власників xbox series x колишні шанувальники sony.