Покрокова рольова гра tears of avia прибуде на switch вже завтра

55

Видавець pqube і студія coocoosqueaky games анонсували вихідпошаговой стратегічної rpg tears of avia на nintendo switch 14 жовтня 2021 року. Вартість гри в eshop становить 1 349 рублів.раніше в жовтні 2020 року гра вийшла на xbox one.

Tears of avia-це стратегічна rpg і покрокова тактична гра, де багато що залежить від вибору і розвитку навичок. Підберітегруппу, яка підходить до вашої тактики, комбінуючи існуючі в ігрекласси: слідопит, воїн, жрець, маг і боєць.

  • гнучка система навичок: досліджуйте безмежні можливості поєднання навичок і їх взаємодія, що надає величезний вплив на результат бою!
  • динамічний сюжет: рішення, які ви приймаєте длясвоєї групи, визначають розвиток сюжету. Розмовляючи з різнимиперсонажами, ви будете активувати побічні завдання. Доля естеризавісіт від того, кого ви виберете собі в супутники, а також від вашіхсобственних дій.
  • навички, залежні від зброї: сотні різних навичківзависят не тільки від обраного класу, але і від зброї, щовідкриває нові стратегічні можливості.
  • досліджуйте величезний світ: подорожуйте по різних регіонах естери і древнім королівствам впоісках забутого міста авалона і любові, втраченої багато років.