Xiaomi випустила розумний очищувач повітря з вентилятором

58

Асортимент техніки для дому xiaomi поповнився новою моделлю очищувачів повітря під назвою mijia circulating air purifier. Це циркуляційний очищувач повітря, який на додачу до свого основного призначення здатний виконувати функцію вентилятора.

Гаджет оснащений чотирма видами фільтраційного матеріалу, який видаляє з повітря частинки pm2.5, що викликають алергію та інші захворювання, а також істотно знижує концентрацію формальдегідів в будинку. Продуктивність очищувача становить 101,3 м3/год, що забезпечує ефективну роботу в приміщенні площею до 60 квадратних метрів.

Вбудований вентилятор нахиляється під кутом від 0 до 90 градусів. Він може постійно змінювати положення, рівномірно розподіляючи по кімнаті очищене повітря, а також перебувати в статичному стані. Управляти пристроєм можна як зі смартфона, так і за допомогою сенсорного oled-дисплея, розміщеного на корпусі новинки.

Вбудований екран і додаток на мобільному пристрої інформують користувача про якість повітря в приміщенні, зміну температури і вологості, навіть коли очищувач перебуває в режимі очікування. При критичних показниках, встановлених заздалегідь, прилад автоматично включається. Також новинка отримала датчик освітленості, завдяки якому зменшується яскравість екрану в темряві.

Xiaomi mijia circulating air purifier доступний на краудфандінгових платформах xiaomi за ціною $310.