Space punks отримала другий контент-патч

14

Безкоштовний науково-фантастичний шутер space punks від flying wild hog отримав на цьому тижні другий великий контентний патч під назвою the crafty one. Грунтуючись на оновленні «the talented one» за минулий місяць і відгуках гравців, патч повністю змінить можливості створення і спеціалізації зброї в space punks, надаючи гравцям ще більше способів налаштувати свій стиль гри.

Крім безлічі виправлень помилок, налаштувань ігрового процесу і поліпшення якості життя, оновлення “the crafty one” зосереджено на найголовнішому стовпі лутер-шутера: зброю. Гравці можуть розраховувати на повне оновлення системи крафта з новими матеріалами, які допоможуть підвищити характеристики і здібності вашої зброї. Він також додає в мікс батарейки і програмне забезпечення. Батарейки, щоб розблокувати додаткові слоти для програмного забезпечення у вашому зброю, і саме оновлення програмного забезпечення, щоб ще більше підвищити вашу статистику.

В оновленні також представлені креслення. Ці колекційні схеми зброї можна розблокувати, витративши ресурси, зібрані на завданнях або в певних квестах. Гравці зможуть оновлювати свої креслення в міру проходження гри, якщо є одна зброя, відповідне їх персонажу і стилю гри, до якого вони будуть повертатися. Для тих, хто дійсно хоче його поміняти-оновлення додає можливість розбирати будь-яку зброю на запчастини з більшою окупністю за все, у що вони вклали ресурси.