Класи та персонажі в king arthur: knight’s tale

23

Розробники похмурої покрокової рольової гри king arthur: knight’s tale в новому ролику розповіли про класи та розвиток персонажів.

Герої будуть ділитися на шість основних класів. Міцні захисники, закуті у важку броню, можуть витримати багато шкоди, але жертвують при цьому силою власних атак. Озброєні важкими клинками чемпіони, навпаки, хороші в нападі і можуть атакувати відразу декількох супротивників, але їх захист залишає бажати кращого. Стрілки вражають ворогів здалеку, але слабкі в ближньому бою. Бійці авангарду-це швидкі і потайні вбивці, що покладаються на хитрощі і пастки. Маги завдають шкоди по площі і послаблюють супротивників, але дуже погано захищені від атак. Мудреці концентрують свої сили на підтримці союзників.

Крім класу, у кожного героя є певний набір рис характеру, що дають як позитивні, так і негативні ефекти. Так наприклад, благочестивий християнин отримує бонуси при боях пліч-о-пліч з одновірцями, але через зайву скромність не отримує користі з отримання придворних титулів. Крім того, по всьому світу розкидано безліч артефактів, які зможуть дарувати героям нові здібності і корисні ефекти.

Всього в грі буде доступно більше тридцяти різноманітних героїв, серед яких сер ланцелот, леді гвіневра і, звичайно ж, чарівник мерлін. king arthur: knight’s tale вийде на pc, ps5 і xbox series x/s. Гра вже доступна в ранньому доступі steam, повна версія для персональних комп’ютерів вийде 15-го лютого 2022 року

Classes and character management trailer