Гравцям genshin impact стало доступно оновлення 2.2 ” таємниці туманного моря»

45

Команда розробників action / rpg genshin impact повідомила про вихід наступного великого оновлення гри. Версія 2.2 не тільки розширила територію регіону інадзума, але і принесла велику кількість інших цікавих речей.

Тепер гравці можуть відправитися в шосту локацію інадзуми. Острів цурумі таїть в собі багато таємниць і небезпек, а переміщення по цій локації утруднюється через постійний туман. Розробники приготували нові головоломки і раніше недоступний тип скринь. Також мандрівникам доведеться зіткнутися з цуценятами розриву і гончими розриву.

Перший банер персонажів оновлення 2.2 присвячений п’ятизірковому чайльду (гідро). Крім нього до складу молитви увійшли нін гуан (гео), чун юнь (кріо) і янь фей (піро). Крім того, всі ці персонажі доступні в тестовому забігу. З збройового банера можна отримати п’ятизіркову зброю полярна зірка (стрілецьке) і пам’ять про пил (каталізатор), а також чотиризіркове акуомару (дворучне), меч фавонія (одноручне), спис фавонія (древкове), око свідомості (каталізатор) і іржавий лук (стрілецьке).

Вже 15 жовтня має розпочатися перша подія «слухаючи звуки світу». Гравцям належить оволодіти музичним інструментом, щоб отримати камені витоку, квіткову цитру та інші нагороди. А 21 жовтня стартує основний івент «воїни лабіринту», за участь в якому дадуть персонажа сін янь.

Також mihoyo додала нові рецепти, досягнення, іменні карти і локацію обителі, збільшила максимальну кількість артефактів в інвентарі з 1 000 до 1 500 одиниць і внесла велику кількість інших поліпшень гри.