6 причин не продавати старий iphone

16

Багато власників iphone надходять практично, продаючи старий смартфон, щоб трохи додати і купити новий. Це природно і цілком логічно: продати iphone точно варто, поки за нього можна виручити пристойні гроші. А ще є люди, які залишають його собі — дивно, але вони швидко знаходять застосування старому смартфону, хоч і втрачають в грошах при покупці нового. Як це не дивно, але є досить вагомі причини і справді залишити iphone і не прогадати. Сьогодні розповімо вам про декілька лайфхаків, чому не коштувати продавати стару модель iphone і що з нею можна зробити.

6 причин не продавати старий iphone

Запасний смартфон

Iphone — один з найнадійніших смартфонів, але і з ним іноді трапляються проблеми. Наприклад, невдала спроба оновлення ios може залишити вас без телефону на кілька годин або навіть на день. Ваш старенький iphone 5s, що завалявся в столі, може виручити вас в непростій ситуації. А ще він буде корисний, якщо ви забули основний смартфон на роботі або зовсім втратили.

Один айфон-добре, але два — завжди краще

До речі, я настійно рекомендую вам брати запасний телефон в подорожі: не так давно мій друг мало не залишився без зв’язку в словенії через поломки iphone 11, а ось його старий iphone 6, який він взяв з собою, щоб пограти в дорозі, сильно виручив його. В общем-то, потрібно сказати пару слів про смартфон для ігор .

Смартфон для ігор

Старий айфон іноді придатний для ігор

В цьому році я подарував мамі iphone 11, який, здавалося б, повинен їй сповна замінити iphone se 1-го покоління. Вона користується новим смартфоном, але … Вважає за краще грати на старому. Так вийшло, що відпочиває після роботи вона саме за допомогою ігор в смартфоні, а iphone se 1-го покоління їй ідеально для цього підходить. Хто б міг подумати, що старий iphone стане в нагоді саме для ігор. До речі, одна з причин, чому їй подобається на ньому грати-наявність рамок навколо дисплея, завдяки яким можна уникнути випадкових натискань. Якщо любите грати, то сміливо підключайте підписку apple one, в яку входить apple arcade — докладніше про неї ми вже розповідали.

Що зробити зі старим айфоном

Залежався старий iphone? вигідно здайте його в трейд-ін і отримаєте знижку по акції

Якщо ваш iphone вже досить древній, наприклад, iphone 5s або iphone 6, то продавати його, напевно немає сенсу: покупці почнуть збивати ціну, враховуючи те, що сам смартфон і без того коштує копійки. Зате його реально здати в трейд-ін і отримати приємну, хоч і символічну знижку на покупку нового пристрою. Салони зв’язку відправляють старі смартфони на утилізацію, завдяки чому ви внесете невеликий внесок у поліпшення екологічної обстановки. А ще при здачі в трейд-ін знижка може підсумовуватися з поточною акцією: докладніше про те, чи варто здавати iphone в трейд-ін , ми розповідали в нашій статті.

Плеєр для занять спортом

Старий айфон стане в нагоді для тренувань

Коли я працював у фітнес-клубі, часто звертав увагу на те, як наші клієнти використовують свої старі смартфони для тренувань. Дивно, але iphone може стати в нагоді.

  • з його допомогою можна встановлювати секундомір, включати програми для функціональних тренувань.
  • можна використовувати в якості плеєра, особливо, якщо це компактний iphone.
  • старий iphone не страшно подряпати і можна носити без чохла. Звучить переконливо, адже в залі досить шумно, а смартфон може впасти або на нього реально впустити важкий спортивний снаряд.

А ще iphone допомагає схуднути-перевірено на собі.

Айфон в режимі модему

Режим модему можна включити на старому айфоне, щоб не розряджати поточний смартфон

Ви ж знаєте, наскільки проблематично використовувати iphone в режимі модему ? мало того, що в деяких точках кімнати зв’язок погіршується, так смартфон ще й розряджається. Вирішити проблему відсутності інтернету дуже просто: використовуйте старий iphone в якості точки доступу, підключивши до джерела живлення, наприклад, до портативної зарядки. Не забудьте покласти його в те місце, де зв’язок найбільш стійка: практика показує, що чим краще якість сигналу, тим рідше відключається режим модему .

Джейлбрейк на айфон

Хотіли поекспериментувати? використовуйте старий iphone

Старий смартфон можна сміливо використовувати для експериментів: наприклад, встановити на нього джейлбрейк, щоб дізнатися багато нового. Сучасні моделі з ios 14 і ios 15 майже не піддаються злому, але якщо в старому iphone встановлена версія ios постарше, то ви можете спробувати встановити джейлбрейк , не переживаючи за стан смартфона, гарантію і безпеку. З огляду на те, що, на перший погляд, iphone не потрібно кастомізація, раз в житті побачити джейлбрейк своїми очима точно варто.